RegulaminKontaktTwoje konto

Składnica Harcerska "SKAUT"
04-050 Warszawa, ul.Latyczowska13a

NOWA FORMA ZAMÓWIEŃ

Aby ułatwić Wam, Drodzy Klienci, skladanie zamówień, wprowadziliśmy mozliwość zamawiania przez telefon. Wystarczy, że wyślesz nam swój numer telefonu na adres: telefoniczne@skaut.waw.pl a oddzwonimy do Ciebie jak najszybciej. Zapraszamy do składania zamówień.

SKŁADNICA HARCERSKA SKAUT

Istniejemy na harcerskim rynku od ponad 20 lat. Znani jesteśmy w Warszawie i całym kraju poprzez sprzedaż wysyłkową do sklepów, komend hufców, chorągwi, drużyn a także odbiorców indywidualnych. Dla wygody naszych klientów proponujemy zakupy w sklepie internetowym.

ZAPRASZAMY TAKŻE DO NASZYCH SKLEPÓW STACJONARNYCH NA ULICĘ TARGOWĄ 12 ORAZ KEN 56 W WARSZAWIE

SKLEP NA UL. TARGOWEJ 12 JEST CZYNNY W DNI POWSZEDNIE OD GODZINY 10.00 DO 19.00., W SOBOTY OD 10.00 DO 15.00!

SKLEP NA UL. KEN 56 JEST CZYNNY W DNI POWSZEDNIE OD GODZINY 11.00 DO 19.00., W SOBOTY OD 10.00 DO 15.00!

W chwili obecnej :

• U nas w Składnicy znajdziesz noże znanej na świecie firmy "OPINEL" oraz "MUELA"

• Już są w sprzedaży farbki Firmy Pactra, Humbrol, Revell, Model Master oraz inne akcesoria modelarskie

• Duży wybór różnych modeli do sklejania oraz zestawów edukacyjnych.

• Śpiwory już od 49 zł, karimaty od 15 zł.

• W sprzedaży kanadyjki aluminiowe produkcji niemieckiej, w cenie 225 zł za sztukę.

ODWIEDZAJ NAS CZĘSTO I KORZYSTAJ !!!!

• Promocje | Nowości | Koszyk | Twoje konto | Regulamin | Kontakt
    Zapraszamy również do saloniku modelarskiego Młody Ganiusz